Kurs na Żeglarza Jachtowego z YKP Szczecin

Kurs na Żeglarza Jachtowego z YKP Szczecin

Już od 22 września wszyscy miłośnicy morza będą mogli wziąć udział w weekendowych lub popołudniowych kursach na Żeglarza Jachtowego.  Kurs uprawnia do prowadzenia jachtów żaglowych po wodach śródlądowych oraz do sterowania jachtami żaglowymi o długości kadłuba do 12 metrów po wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu przez dzień oraz po morskich wodach wewnętrznych. Dołącz do grona żeglarzy i ciesz się możliwościami, które daje morze!

Jak zostać  Żeglarzem Jachtowym?

Dla nowych adeptów żeglarstwa zdobycie uprawnień na pływanie jachtem żaglowym jest skomplikowane i nie należy do rzeczy najłatwiejszych. Nic bardziej mylnego! Aby zostać Żeglarzem Jachtowym wystarczą chęci, miłość do morza i żeglugi, ukończone 14 lat i zdanie po ukończeniu kursu egzaminów – teoretycznego i praktycznego.

Szkolenie na wyciągnięcie ręki

Nasze szkolenia uczestników odbędą się w Yacht Club Polska Szczecin na ulicy Przestrzennej 11 (na terenie Mariny Club). Kurs będzie składać się z 16-sto godzinnych zajęć teoretycznych podczas których kursanci będą mieć wgląd do skryptów, filmów, animacji i prezentacji multimedialnych oraz otrzymają materiały szkoleniowe, a także z 60-godzinnych zajęć praktycznych, w skład których 20 godzin będzie poświęcone na naukę manewrów na silniku a 40 godzin – manewrów pod żaglami. Podczas zajęć praktycznych każdy kursant będzie łącznie za sterem co najmniej 15 godzin.

Tak wiele za tak niewiele

Koszt kursu wynosi 990 złotych, a opłaty za egzamin wiążą się z dodatkowymi  kosztami w wysokości 250 złotych i 50 złotych za wydanie dokumentu (50% zniżki dla uczących się poniżej 26 roku życia). Skontaktuj się z nami poprzez formularz zgłoszeniowy lub napisz na adres: biuro@naszrejs.com. Do zobaczenia!

SHARE IT: