Konferencja prasowa Yacht Klub Polski Szczecin

Konferencja prasowa Yacht Klub Polski Szczecin

Już we wtorek, 21 marca 2023 roku, o godzinie 13:00, zapraszamy na konferencję prasową Yacht Klubu Polskiego Szczecin, która odbędzie się w siedzibie klubu przy ulicy Przestrzennej 11.

W programie konferencji znajdą się lbest human hair wigs online adidas yeezy womens custom jersey nfl fantasy cheap wig nike air max adidas yeezy boost 700 wig for sale best sex toys nike air max plus nike air max 90 sale cheap nfl jerseys shop nfl nike air max sc custom jersey iczne prezentacje, w tym szeroka kadra regatowa YKP Szczecin oraz plany startowe na sezon 2023. Wśród załóg, których osiągnięcia będą przedstawione, znajdą się m.in. Agnieszka Skrzypulec, która wystartuje w Women Sailing Champions League i Mistrzostwach Kobiet, a także Patryk Zbroja, który pojawi się w Polskiej Lidze Żeglarskiej, Polish Match Tour i Sailing Champions League. Ponadto, prezentowane będą również załogi Krzysztofa Rączki, startujące w 2 Lidze Polskiej Ligi Żeglarskiej.

Konferencja będzie również okazją do przedstawienia partnerów i sponsorów YKP Szczecin oraz spotkania z partnerami i organizatorami Polskiej Ligi Żeglarskiej.

Serdecznie zapraszamy na konferencję prasową Yacht Klubu Polskiego Szczecin i udział w rozmowach na temat sezonu żeglarskiego 2023!

 

SHARE IT: