REJS SZKOLENIOWY

Co zawiera rejs?

Jest to rejs szkoleniowy, będzie więc przeprowadzony cały program nauczania przygotowujący do egzaminu na patent Żeglarza Jachtowego oraz Jachtowego Sternika Morskiego.
W cenie zawarte jest wyżywienie, paliwo oraz opłaty portowe, krótko mówiąc all inclusive.
Rejs odbędzie się na wodach morskich co oznacza, że jest doskonałą okazją do zdobycia dodatkowego stażu, który jest wymagany aby podejść do egzaminu na Jachtowego Sternika Morskiego.
Każdy z uczestników będzie uczył się prowadzenia jednostki, cumowania, wchodzenia do portów żeglugi po morzu i wiele innych…
Trasa rejsu ustalona zostanie z uwzględnieniem warunków pogodowych, jednakże już teraz gwarantujemy żeglugę po morzu z zawinięciem do morskich portów.
Zachodniopomorskie akweny, a zwłaszcza Zalew Szczeciński są trudne i wymagające co oznacza, że jest to doskonałe miejsce do szkolenia pod czujnym okiem instruktora.
Ostatniego dnia rejsu odbędzie się nieobowiązkowy państwowy egzamin na stopnie żeglarskie.

 

Dla kogo jest ten rejs?

Nasz rejs jest oczywiście dla każdego! Jest to doskonała okazja do spędzenia urlopu w alternatywny sposób z bardzo pożytecznym skutkiem.
Osobom, które szukają dobrego kursu żeglarskiego ciężko będzie znaleźć lepszą okazję! Żegluga po jeziorze, zalewie, morzu, nocą w trudnych warunkach nawigacyjnych, czego chcieć więcej?
Jeżeli brakuje Ci części stażu do Jachtowego Sternika Morskiego, to właśnie w czasie naszego rejsu go wypływasz.
Osoby, które wahają się ze względu na opisywany charakter akwenu, niech się nie martwią, bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu!

Termin rejsu

Rejs odbywa się w terminie 10-18 lipca 2021.
Zaokrętowanie 10 lipca 2021 o godzinie 09:00 na naszej przystani MARINA’CLUB.
Ostatniego dnia tj. 18 lipca 2021 odbędzie się egzamin.
Wyokrętowanie 18 lipca 2021 ok. godziny 17:00

Zapisz się przez nasz formularz

Z prawej strony wypełnij formularz. Otrzymasz od nas wiadomość e-mail, w której poinformujemy Cię o szczegółach rejsu, kontaktu i płatności.
Cena rejsu nie zawiera opłaty za egzamin oraz za wystawienie dokumentu.

ZAPISZ SIĘ NA REJS


Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018