Czym jest rejs szkoleniowy?

Rejs szkoleniowy to nic innego jak świetna okazja do nauki, poznania nowych ludzi i przeżycia niezapomnianych chwil! W czasie rejsu przeprowadzony jest cały program nauczania przygotowujący do egzaminu na patent Żeglarza Jachtowego.
W cenie zawarte jest wyżywienie, paliwo oraz opłaty portowe, krótko mówiąc all inclusive.
Rejs odbędzie się na wodach morskich co oznacza, że jest doskonałą okazją do zdobycia dodatkowego stażu, który jest wymagany aby podejść do egzaminu na Jachtowego Sternika Morskiego.
Każdy z uczestników będzie uczył się prowadzenia jednostki, cumowania, wchodzenia do portów żeglugi po morzu i wiele innych…
Trasa rejsu ustalona zostanie z uwzględnieniem warunków pogodowych, jednakże już teraz gwarantujemy żeglugę po morzu.
Zachodniopomorskie akweny, a zwłaszcza Zalew Szczeciński są trudne i wymagające co oznacza, że jest to doskonałe miejsce do szkolenia pod czujnym okiem instruktora.
Ostatniego dnia rejsu odbędzie się nieobowiązkowy państwowy egzamin na patent Żeglarza Jachtowego.


Dla kogo jest ten rejs?

Nasz rejs jest oczywiście dla każdego! Jest to doskonała okazja do spędzenia urlopu w alternatywny sposób z bardzo pożytecznym skutkiem.
Osobom, które szukają dobrego kursu żeglarskiego ciężko będzie znaleźć lepszą okazję! Żegluga po jeziorze, zalewie, morzu, nocą w trudnych warunkach nawigacyjnych, czego chcieć więcej?
Jeżeli brakuje Ci części stażu do Jachtowego Sternika Morskiego, to właśnie w czasie naszego rejsu go wypływasz.
Osoby, które wahają się ze względu na opisywany charakter akwenu, niech się nie martwią, bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu!

Terminy rejsów 2023

  • Brak wolnych terminów

Zapisz się przez nasz formularz

Z prawej strony wypełnij formularz. Otrzymasz od nas wiadomość e-mail, w której poinformujemy Cię o szczegółach rejsu, kontaktu i płatności.
Cena rejsu nie obejmuje opłaty za egzamin państwowy, która wynosi 250 zł (uczniowie i studenci 50%) oraz opłaty za wydanie dokumentu w wysokości 50 zł.

Zapisz się już teraz!