Jachtowy Sternik Morski – rejs

Rejs stażowo-szkoleniowy


Oferta rejsu stażowo-szkoleniowego w YKP SZCZECIN kierowana jest do osób poszukujących dopełnienia swoich uprawnień i umiejętności wymaganych na poziomie Jachtowego Sternika Morskiego.
W czasie naszych rejsów przeprowadzany jest cały zakres szkolenia wymagany, aby podejść do państwowego egzaminu na patent JSM. Rejs odbywa się na wodach Zalewu Szczecińskiego oraz Bałtyku.
Sam Zalew, którym się szczycimy, jest świetnym akwenem do nauki żeglarstwa morskiego gdyż łączy on w sobie wiele trudności nawigacyjnych, a z tymi trzeba wiedzieć, jak sobie radzić.
W cenę rejsu wliczone są opłaty portowe, paliwo, woda oraz wyżywienie. W zależności od wybranego terminu rejsy mają różną długość. Każdy jednak zakończony jest egzaminem w sobotę, który odbywa się w Trzebieży.
Spodziewać się można wielu manewrów portowych, żeglugi w trudnych warunkach, zawiłego oznakowania nawigacyjnego oraz konieczności korzystania z map nawigacyjnych.


Terminy rejsów

  • I termin 30.04-08.05.2022 cena 2150 zł
  • II termin 12.09-18.09.2022 cena 1950 zł
  • III termin 08.10-16.10.2022 cena 2150 zł

Zapisz się przez nasz formularz

Z prawej strony wypełnij formularz. Otrzymasz od nas wiadomość e-mail, w której poinformujemy Cię o szczegółach rejsu, kontaktu i płatności.


Cena rejsu nie zawiera opłaty za egzamin państwowy (350zł) oraz za wystawienie dokumentu (50zł).
Osoby posiadające legitymacje szkolną lub studencką mają 50% zniżki.

ZAPISZ SIĘ NA REJS