Wigilijne spotkanie Członków YKP SZCZECIN

Każde zebranie członków YKP Szczecin jest małym świętem naszej społeczności, a spotkania świąteczne cieszą nas tym bardziej, bowiem jest to czas refleksji i wyjątkowych chwil. 17 grudnia 2016 roku w nowo udekorowanych wnętrzach klubu miało miejsce spotkanie wigilijne, podczas którego życzeniom i serdecznościom nie było końca.

Na początku głos zabrał Komandor Marcin Raubo, mówił o tym, co dla każdego bez wątpienia jest najważniejsze a zarazem życzył spokojnych i radosnych świąt oraz wszelkiej pomyślności w roku, który już puka do klubowych drzwi.

Skoro 2017 rok już za pasem, czas na podsumowania, refleksje oraz wyróżnienia. Puchar Bałtyku Południowego 2016 za pierwsze miejsce w klasyfikacji OPEN przypadł kapitanowi jachtu „Sharki”, Cezaremu Wolskiemu, zaś Komandorowi przypadła statuetka za Puchar Bałtyku Południowego 2016 YKP Szczecin 52 Etapowe Regaty Turystyczne, czyli największe regaty morskie grupy KWR. Jesteśmy pewni, że wspaniałe wyróżnienia doskonale się wpasują w liczne trofea zdobyte przez obu panów.

Następnie głos zabrał Wicekomandor Honorowy YKP, Stanisław Żyła, który w imieniu Zarządu Głównego YKP złożył wszystkim obecnym najserdeczniejsze życzenia świąteczne i noworoczne. Tu jednak nie koniec niespodzianek, bowiem Wicekomandor z nieskrywanym zadowoleniem poinformował, iż Paweł Ryżewski został uhonorowany najwyższym odznaczeniem YKP, jakim jest Komandoria.

Na koniec świątecznego spotkania członków YKP był czas na złożenie płynących z głębi serca życzeń, a także na drobne upominki – każdy obecny otrzymał wyjątkowy kalendarz wykonany przez YKP Szczecin.

Wszystkim członkom YKP życzymy niezapomnianych chwil spędzonych w gronie najbliższych sercu osób i pomyślności w nadchodzącym roku.

Do zobaczenia w 2017 roku!

SHARE IT:

Comments are closed.